Створення сайтів Київ

WebStudio Friendly -компанія, заснована в 2010 році. Головна задача нашої компанії - розробка сайтів, які відповідають сучасним тенденціям і вимогам пошукових систем. Відносини з нашими клієнтами ми будуємо на трьох головних принципах: взаємоповага, відповідальність та індивідуальний підхід до роботи над кожним проектом. Ми прагнемо побудувати партнерські відносини з клієнтами, адже у нас з вами спільна мета - створення якісного сайту.

Наявність свого сайту і розробка логотипу - відповідальний крок для вашої компанії, і до нього варто добре підготуватися. Наші співробітники допоможуть вам у всіх питаннях, які стосуються єтапів роботи над інтернет-проектом, і так само подальшої підтримки та просування сайту.

У роботі над сайтом ми не використовуємо готових дизайну і шаблонів, а створюємо унікальний зовнішній вигляд і код для відображення сторінок вашого сайту з урахуванням всіх ваших побажань.

Наші роботи

АКТІВГЕЛЬ – гідрогель НОВОГО ПОКОЛІННЯ
АКТІВГЕЛЬ – гідрогель НОВОГО ПОКОЛІННЯ
activegel.vip
ZLAGODA котеджне містечко
ZLAGODA котеджне містечко
www.zlagodahouse.com
ТМ Ефіра
ТМ Ефіра
efira.com.ua
CRYSTAL TOWERS
CRYSTAL TOWERS
crystal-towers.com.ua
ЗАПЧАСТИНИ DEUTZ
ЗАПЧАСТИНИ DEUTZ
deutz-zapchasti.com.ua
Архітектурна студія HEDRONIC
Архітектурна студія HEDRONIC
www.hedronic.com.ua

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів

web development technology технології, які ми використовуємо при розробці сайту

РОЗРОБКА САЙТІВ

У наш час все більше інтернет-користувачів проводять пошук послуг і товарів за допомогою Інтернет. Це зручно, практично і дозволяє економити час на поїздках. А ми їм у цьому допомагаємо – створюємо зручні веб-сайти і просуваємо їх на перші місця пошукових систем. Для всіх хто хоче розробити сайт для представлення своїх товарів і послуг широкій аудиторії інтернет користувачів – наша послуга завжди буде своєчасна і актуальна.

 

Розробка сайтів з ексклюзивним дизайном доступна для всіх, завдяки гнучкій ціновій політиці, розробленій нашою студією. Звернувшись до нас, ви відчуєте уважне ставлення до ваших побажань, отримаєте змістовні рекомендації по суті вашого запиту. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант розробки сайту при справедливому співвідношенні ціна якість.

Friendly Design Studio при розробці сайту

  • Створює тільки адаптивні сайти, враховуючи вимоги пошукових систем.
  • Виконує повне наповнення всіх пунктів меню.
  • Надає безкоштовну технічну підтримку сайту протягом 3 місяців після здачі проекту.
  • Виконує роботи з технічної підтримки та обслуговування сайтів.

Скористайтеся послугою – створення сайту і отримаєте відмінний інструмент для представництва у всесвітній мережі ваших товарів, послуг. Розкажіть про себе, свій бізнес і отримаєте нових цільових відвідувачів і потенційних замовників.

ЯК ЗАМОВИТИ

  • Подзвонити по одному з телефонів студії: (044) 408-90-23, (099) 482-07-31, (067) 462-18-14.
  • Заповнити бриф і замовити розробку сайту або іншу послугу.
  • Написати запит на створення сайту нам на e-mail: studio@friendly.com.ua

Відповідь на ваше звернення, створення сайтів в Києві чи іншої послуги, ми уважно вивчимо. Підготуємо відповідь з пропозицією щодо реалізації вашого запиту. Відповідаємо на всі запити, що належать до сфери нашої діяльності в області web-розробки.

Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення!

Індивідуальний підхід та якість

Кожному проекту приділяємо необхідний час і увагу. В результаті творчий підхід до роботи і скрупульозне продумування деталей.

Повний комплекс послуг для вас

Виконуємо всі роботи, починаючи від розробки логотипу, створення сайту, закінчуючи його підтримкою та просуванням.

Надійність і дотримання термінів

Ми укладаємо договори на всі надані нами послуги, а так само складаємо технічне завдання на розробку логотипу та створення сайту.

Залишилися питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

задати питаннянадіслати запит
масса идей для сайта
У нас маса ідей
для вашого сайту!