CMS (Системи керування сайтом)

Перед тим, як почати розробку сайту, потрібно поставити цілі і завдання, які повинен виконувати сайт, і визначитися з вибором системи керування сайтом, від якої буде залежати функціонал і зовнішній вигляд вашого майбутнього сайту. Наша студія працює з найкращими CMS, які займають лідируючі місця в рейтингу систем керування сайтами з відкритим початковим кодом (ліцензія Open Source).

WordPress

CMS WordPress це сучасна і популярна система керування сайтом. Вона ідеально підходить для розробки сайту-візитки, landing page, промо-сайтів блогів, невеликих корпоративних сайтів. Дана система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, за рахунок чого її так часто вибирають розробники і власники сайтів.

Joomla

CMS Joomla одна з найстаріших і добре зарекомендувавших себе cms. Дана CMS підходить, як для корпоративних сайтів, так і для сайтів-каталогів, інтернет-магазинів. Завдяки великому вибору модулів і плагінів, на Joomla можна розробляти проекти будь-якої складності, з різноманітним дизайном оформлення сторінок сайту.

Opencart

CMS OpenCart популярний двигун для створення інтернет-магазинів. Дана система керування має величезну кількість модулів, за допомогою якої можна організувати інтернет-магазин будь-якого рівня складності. У базову комплектацію OpenCart входить весь функціонал, який необхідний для зручної роботи інтернет-магазину.

Drupal

CMS Drupal надійна і популярна система керування сайтом, яка дозволяє створювати маштабні проекти – корпоративні сайти, портали, дошки оголошень, соціальні мережі. Дану CMS не випадково вибирають відомі компанії та особистості, такі як New York SS, France Goverment, Robbie Williams, Russian Forbes, Grammy, Oriflame.

приклади робіт

our-work thumbnail
АКТІВГЕЛЬ – гідрогель НОВОГО ПОКОЛІННЯ
activegel.vip
our-work thumbnail
ZLAGODA котеджне містечко
www.zlagodahouse.com
our-work thumbnail
ТМ Ефіра
efira.com.ua

Залишилися питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

задати питаннянадіслати запит
масса идей для сайта
У нас маса ідей
для вашого сайту!