СТВОРЕННЯ САЙТУ В КИЄВІ

Наша студія пропонує якісне створення сайтів різної складності: сайт-візитка, landing page, корпоративний сайт, інтернет-магазин. Так само ви можете замовити розробку інформаційного порталу або сайт-каталог. Вартість і терміни виконання робіт розраховуються індивідуально для кожного проекту.

Сайт візитка

Створення сайту-візитки стане хорошим початком для швидкого старту вашого бізнесу. Вартість розробки сайту-візитки невисока, але при цьому ви отримуєте повноцінний сайт, з адаптивним дизайном і зручною системою управління сайтом.

landing page

Landing Page (в переклад з англ. – Цільова сторінка) – це односторінковий сайт, який містить інформацію рекламного характеру про конкретні послуги, товари та акціях. Такий сайт так само може містити і додаткові сторінки і розділи.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це багатофункціональний, іміджевий сайт. На сайті розміщується детальна інформація про компанію та її види діяльності, каталог товарів і послуг, форма замовлення, прайс-лист, фотогалерея, новини компанії, вакансії, контактна інформація.

Інтернет магазин

Інтернет-магазин призначений для активного продажу товарів і послуг через інтернет. В першу чергу, інтернет-магазин повинен бути зрозумілий і зручний у користуванні для потенційних покупців.

приклади робіт

our-work thumbnail
АКТІВГЕЛЬ – гідрогель НОВОГО ПОКОЛІННЯ
activegel.vip
our-work thumbnail
ZLAGODA котеджне містечко
www.zlagodahouse.com
our-work thumbnail
ТМ Ефіра
efira.com.ua

Залишилися питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

задати питаннянадіслати запит
масса идей для сайта
У нас маса ідей
для вашого сайту!