ПРОСУВАННЯ І ПІДТРИМКА САЙТІВ

Наступним етапом після створення сайту є підтримка сайту і його просування в Інтернеті. Ми пропонуємо послуги з наповнення та оновлення поточної інформації, доопрацювання функціоналу сайту, проведення контекстної реклами і розкручування сайту.

Розкрутка сайту

Вартість від 7000 грн. /міс.

Просування сайту (розкручування сайту) – це комплекс заходів, що проводиться над сайтом для того, щоб веб-сайт потрапляв в ТОП видачі пошукової системи по потрібних ключових запитах (словам). Час, необхідний для виведення сайту в ТОП-10 від 4-х до 6-ти місяців.

Контекстна реклама

Вартість від 5500 грн./міс.

Контекстна реклама – це текстове оголошення, яке відображається в пошуковій видачі по цільових запитах. На сьогоднішній день контекстна реклама в інтернеті найбільш актуальна і популярна.

Обслуговування сайту

Вартість від 5000 грн./міс.

Обслуговування сайту включає в себе створення нових розділів і сторінок веб-сайту, оновлення інформації на сайті, доопрацювання та модернізацію сайту, виправлення помилок в роботі сайту, створення резервних копій сайту і бази даних.

Наповнення сайту

Вартість від 5000 грн./міс.

Наповнення сайту включає в себе наповнення матеріалами замовника: оновлення інформації, додавання нових позицій каталогу, новин, фотогалереї. Так само ми пропонуємо послуги з написання унікальних статей для вашого сайту.

приклади робіт

our-work thumbnail
ТМ Ефіра
efira.com.ua
our-work thumbnail
CRYSTAL TOWERS
crystal-towers.com.ua
our-work thumbnail
ЗАПЧАСТИНИ DEUTZ
deutz-zapchasti.com.ua

Залишилися питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

задати питаннянадіслати запит
масса идей для сайта
У нас маса ідей
для вашого сайту!