Landing page для Webstudio Friendly

webstudio-friendly.kiev.ua

Розробка лендінг пейдж для веб-студії Webstudio Friendly

про проект

Розробка landing page для нашої веб-студії. Для презентації наших послуг та прикладів реалізованих проектів був розроблений додатковий сайт, виконаний у форматі лендінгу, де вся основна інформація розміщена на одній сторінці.
Дизайн сторінки світлий, сучасний, в приємній кольоровій гамі, з акцентним бірюзовим кольором. Адаптивна, кросбраузерна верстка для комфортного перегляду сайту на різних пристроях. Сайт має дві мовні версії: українську та російську. На сторінці розташовані дві функціональні форми у вигляді онлайн заявки. Перша – для оцінки вартості розробки сайту і отримання консультації, за допомогою другої форми можна оформити замовлення, вибравши необхідні послуги.
У портфоліо розміщені приклади наших нових робіт. При наведенні на превью – відображається адреса і тип сайту, при натисканні – відбувається перехід на сайт-проект.
Landing page – ефективний інструмент для проведення рекламних компаній продукції і послуг. Рекомендується для спільного використання з контекстною рекламою за ключовими словами.