Ми працюємо. We are working.

О нас

Webstudio Friendly — сімейна компанія, заснована в 2010 році. За 14 років праці у сфері web нами напрацьовано великий досвід та розуміння правильних розстановок та акцентів під час реалізації різних завдань.

Основним пріоритетом нашої веб-студії є виготовлення сайтів та інтернет-магазинів. Це можуть бути невеликі сайти на 10-20 сторінок, або великі інтернет-магазини на тисячі товарів. Незалежно від розміру сайту, ми приділяємо необхідну кількість часу та нашої уваги кожному проекту.

Розробляючи веб-сайти, дизайнери Webstudio Friendly створюють індивідуальний дизайн для всіх ключових сторінок, враховуючи тематику замовлення та сучасні тенденції. Програмісти використовують чистий код ядра управління без сторонніх шаблонів. Кожен проект має унікальний код, заснований на аналізі роботами та стандартами для тегів та стилів. Обов’язково виконується адаптивна верстка або розробляється окрема мобільна версія продукту.

Діяльність веб-студії – це не лише створення сайту, але й супровідні послуги, такі як: створення логотипу у векторі, налаштування та проведення компаній з просування по ядру ключових слів та супроводження контекстної реклами, технічна та інформаційна підтримка для інтернет-ресурсів. А також доопрацювння діючих сайтів: розробка нових розділів та графічних блоків, оновлення та модернізація функціоналу.

Співробітники веб-студії — професійний, творчий та дружній колектив 🙂 Ми цінуємо та любимо свою роботу, і тому виконуємо її вдумливо. Місія нашої команди – створення якісних та цікавих інтернет ресурсів. Під час розробки ми використовуємо актуальні та надійні системи управління. На вибір CMS впливає необхідний функціонал та вміст технічного завдання.

Вартість розраховується індивідуально під кожне технічне завдання. Для зручності наших замовників можна ознайомитись із базовими цінами на створення сайтів.

Переваги роботи
з Webstudio Friendly

Webstudio Friendly предлагает актуальные решения для страниц при создании сайта
Творчий підхід до вирішення завдань
Webstudio Friendly разрабатывает адаптивные сайты под различные устройства
Адаптивна верстка і кросбраузерність
Webstudio Friendly выполняет работы по созданию сайта на основе договора и технического задания
Укладаємо договір на всі послуги
Webstudio Friendly соблюдает сроки выполнения работ по созданию сайта
Дотримуємося термінів здачі проекту