Ми працюємо. We are working.

Про нашу студію

Webstudio Friendly – це сімейна компанія, заснована в 2010 році. За 12 років роботи з сфері web напрацьовано великий досвід та розуміння правильних розстановок та акцентів при реалізації різних завдань та напрямків.

Наша веб-студія головним пріоритетом своєї діяльності ставить – створення сайтів та інтернет-магазинів.
При створенні сайту, дизайнери Webstudio Friendly, розробляють індивідуальний макет відображення сторінок сайту з урахуванням запитів замовника і світових тенденцій сьогоднішнього дня. Програмісти для роботи використовують чистий код ядра систем управління без сторонніх шаблонів. Ваш сайт буде мати унікальний код кожної сторінки з максимально можливим урахуванням вимог пошукових систем і стандартів.

Наша діяльність має супутні послуги, які наші партнери-замовники можуть замовити у нас, а саме: розробка логотипу, макетування візитних карток, просування сайту за ключовими словами, настройка і проведення контекстної реклами, обслуговування, наповнення технічна та інформаційна підтримка сайтів. Це і створення нових розділів сайту і нових графічних блоків. Окремо хочемо відзначити, що особливу увагу у нас приділяється розробці дизайну майбутнього сайту – надання йому індивідуальності і не схожості на інші сайти і наявність зручного інтерфейсу та функціоналу.

Команда веб-студії – це професійний, творчий і, звичайно ж, дружній колектив 🙂 Ми любимо свою роботу, а тому ставимося до неї відповідально. Основна місія нашої компанії – створення сайтів, які відповідають сучасним тенденціям і вимогам. Наша мета – розробляти якісні та цікаві інтернет-проекти. Для реалізації проектів ми використовуємо найсучасніші і популярні движки, вибір CMS багато в чому залежить від функціоналу майбутнього сайту.

Вартість розробки кожного проекту розраховується індивідуально, виходячи з типу сайту, складності дизайну, верстки та набору необхідних функцій. Для вашої зручності ми наводимо орієнтовні ціни на створення сайтів.

Переваги роботи
з Webstudio Friendly

Webstudio Friendly предлагает актуальные решения для страниц при создании сайта
Круті ідеї для вашого сайту
Webstudio Friendly разрабатывает адаптивные сайты под различные устройства
Адаптивна верстка і кросбраузерність
Webstudio Friendly выполняет работы по созданию сайта на основе договора и технического задания
Укладаємо договір на всі послуги
Webstudio Friendly соблюдает сроки выполнения работ по созданию сайта
Дотримуємося термінів здачі проекту