Ми працюємо. We are working.

Ціни на створення сайтів

Прайс-лист на розробку сайтів

Тип сайту Ціна Час розробки Опис
Лендінг від 27 000 грн 1-2 недели Односторінковий сайт для продукту чи послуги
Корпоративний сайт від 90 000 грн 3-4 недели Представницький сайт компанії
Інтернет-магазин від 120 000 грн 5-7 недель Сайт для онлайн продаж
Інтернет-магазин на шаблоні від 35 000 грн 1-3 недели Магазин із готовим дизайном для швидкого запуску
Сайт-візитка від 45 000 грн 2-3 недели Компактний веб-сайт із основною інформацією
Бізнес сайт від 60 000 грн 3-4 недели Повнофункціональний сайт для бізнесу

 

Ціна створення сайту в Києві залежить від багатьох факторів. Основні з них – складність дизайну, вимоги до функціоналу сайту, кількість мовних версій, терміни розробки, інтеграція зі сторонніми сервісами та оптимізація під пошукові системи.

Ціль роботи – це отримання якісного продукту, що відповідає всім вимогам замовника. Ціна має бути прийнятною і для замовника, і для виконавця – веб-студії. У процесі роботи над сайтом потрібне детальне опрацювання всіх технічних нюансів для реалізації поставлених завдань із проектування сайту. Це включає в себе розробку індивідуального дизайну, адаптивну верстку, налаштування системи керування контентом, тестування та оптимізацію швидкодії.

Ми пропонуємо професійні веб-розробки для різних завдань: від простих сайтів-візиток до комплексних інтернет-магазинів з унікальним дизайном. Дізнайтесь більше про наші послуги та оберіть найкращий варіант для себе.

Переваги роботи з Webstudio Friendly:

Щоб замовити створення сайту, зв’яжіться з нами за телефоном (099) 482 07 31, (067) 462 18 14 або заповніть форму на сайті. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання, допоможемо визначитися з вибором та запропонуємо оптимальне рішення для вашого бізнесу.