Ми працюємо. We are working.

Разробка сайту в Friendly Design Studio

Это статья об особенностях и тенденциях разработки сайтов от Friendly Design Studio

Ефективні продажі і популярність в інтернеті можливі, коли люди знають про вас. Свій сайт – найкращий спосіб представлення себе в інтернеті.

Сайт-візитка створить перше враження, а інтернет-магазин принесе гроші. Віртуальна дошка оголошень стане популярним торгівельним майданчиком. Складність створення сайту обмежена тільки вашою уявою – можливості наших кріейтерів невичерпні.

Ми, Friendly, займаємося створенням сайтів в Києві вже 6 років, розробили їх більше 200. Дизайн кожного сайту одночасно унікальний – ніяких шаблонів – і слідує світовим тенденціям. Доброзичливий дизайн означає, що інформація подається невеликими фрагментами – картками, щоб запам’ятатися відвідувачеві сайту, навіть якщо він зайшов за всього на хвилинку. Сторінка виглядає так, як ніби ви тримаєте її в руках.

Верстка сайту адаптована під смартфони, планшети та інші пристрої «інтернету речей».

Програмування «оживляє» сторінку. Код кожної сторінки – унікальний. Вибір мови програмування грунтується на призначення сайту. Легковагі сторінки з мінімальною кількістю коду відповідають вимогам Google.

Ви зможете наповнювати сайт новим контентом за допомогою WordPress, Joomla, Drupal та OpenCart. Ці системи пройшли випробування часом і зарекомендували себе як легкі і інтуїтивно зрозумілі, що подобається користувачам.

Якщо ви задумали створення сайту, Київ — місто, в якому вам допоможуть друзі з Friendy.