Ми працюємо. We are working.

Редизайн сайту як метод оновлення та продовження життєвого циклу веб ресурсу

Обновле6ие дизайна и функционала сайта

Життєвий цикл створеного сайту зумовлений багатьма причинами. Це і спосіб його розробки, застосовані технології, завдання поставлені в технічному завданні при створенні сайту. Проходить певний час і власник сайту розуміє, що зовнішній вигляд сайту став не сучасним. Не відповідає вимогам що ставляться пошукачами та іншими сервісами,що оцінюють роботу сайту. Це в першу чергу коректне відображення сайту на різних пристроях, в першу чергу на мобільних, його адаптивність. Правильність подачі структури сайту його меню, елементи навігації.
Сайт за час своєї роботи опублікував велику кількість матеріалів, зайняв певні позиції в пошуковій видачі. І якщо створений на системі управління (наприклад joomla, opencart, wordpress) яка дозволяє оновити ядро ​​до потрібної актуальної версії і компоненти модулі та плагіни мають таку можливість теж.
Раціональним буде провести роботи по створенню і впровадженню нового адаптивного дизайну для головної і основних сторінок сайту.

Наша компанія “Вебстудіо Френдлі” виконує повний комплекс таких робіт по редизайну зовнішнього вигляду сайту та при необхідності удосконалення функціоналу при збереженні загальної інформаційний бази.
На прикладі сайту клініки Клініка судинних інновацій з авторських технологій академіка АТН України , д. Мед. наук Ulyana B. Lushchyk видно як впровадження нового дизайну додало його зовнішньому вигляду сучасного і продуманого. Була виконана адаптивна верстка, що було відсутнє на сайті, і тепер він коректно відображається на всіх сучасних мобільних пристроях і різних браузерах.

Ось приклад шапки сайту до початку робіт

редизайн старого сайта

Ось шапка сайту після доопрацювання. Збережена колірна гамма проекту але внесені суттєві правки в елементи меню і розташування блоків. Впорядковано і грамотно розміщені іконки соціальних мереж. Більш продумано і функціонально виконано нове меню. Розроблено нові слайди для представлення основних напрямків і видів діяльності клініки. Додана кнопка запису на діагностику зі зручною спливаючою формою.

Редизайн веб сайта