ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ У КИЄВІ

Веб-студия Friendly созданиt сайтов в Киеве на улице маршала Рыбалко, 11

Місто Київ величезний мегаполіс, зростаючий швидкими темпами, в якому з кожним роком значно збільшується кількість проживаючих людей.

Зростання кількості підприємців, які починають свій бізнес або розвивати існуючий, має значну цифру.

Часом для облуговування і підтримки бізнесу доводиться залучати сторонні організації або підрядників. Пошук підрядників часто займає багато часу і поїздок по всій величезній території міста Києва.

Для всіх бюджетних організацій, організацій будь-якої іншої форми власності, приватних підприємців, просто громадян, пропонуємо послугу створення сайтів в Соломянському районі.

Webstudio Friendly  – веб студія, розташована за адресою вулиця маршала Рибалко, 11, саме та студія, яка зможе запропонувати жителям і організаціям, які знаходяться у районі Борщагівки і Шулявки, а також прилеглих територіях, якісні та кваліфіковані послуги з розробки сайту.

У нас можна замовити весь спектр послуг, супутній розробці веб сайту, а саме розробку:

логотипу,
корпоративного стилю,
грамотно організувати роботи по просуванню новоствореного сайту,
послуги з підтримки та обслуговування вашого сайту.
Дизайн студія розташована в новому сучасному офісі.

Для відвідувачів, бажаючих замовити веб сайт у Соломянскому, Шевченківському, Святошинському районах повідомимо, що наше місцезнаходження відрізняється гарною транспортною розв’язкою, на території завжди знайдеться місце для парковки вашого автомобіля.

Заїхати до нас ви можете як з проспекту Перемогитак і з вулиці Вячеслава Чорновола.

Є можливість зручного під’їзду так само і громадським транспортом, поряд розташовані станції метро Політехнічний інститут, та Лукянівська.