HEDRONIC ARCHICTURE

Створення сайту візитки для архітектурної студії

про проект

Робота по готовому дизайн макету, отриманого від замовника. Таке завдання було поставлене при зверненні з питання створення сайту. Працюємо по готовому дизайну для сайтів будь-якої тематики та типу.
Якщо у вас готовий дизайн для веб ресурсу, звертайтеся до нас наші досвідчені програмісти в оптимальні терміни виконають весь комплекс робіт по верстці, настройее і програмировании сайту.
Для зручності роботи з контентом запропонуємо зручну систему управління відповідна типу вашого сайту.
Наша студія виконала адаптивну верстку і програмування сайту Архітектурної студії HEDRONIC. На головній сторінці реалізовано ефектне слайд-шоу, яке демонструє елементи проектів студії. На всіх сторінках сайту присутня анімація, яка “оживляє сайт” і підкреслює стильний дизайн. У розділі Проекти – можна ознайомитися з виконаними роботами, переглянути креслення будинків, дізнатися докладніше про проект і погортати галерею, вибрати потрыбний вам стиль.
Всі сторінки сайту мультимовні на трьох мовах. Створено розділ новини сайту для інформування відвідувачів сайту про нові проекти компанії. У зручному місці розташовані значки соціальних мереж для обговорення діяльності компанії і її розробок.
Розділ про компанію зроблений у вигляді блоку, розташованого на головній сторінці для скорочення часу знайомства з самою компанією і її видом діяльності. У такому ж стилі розроблений і блок контактів.