Ефіра – клініка жіночого здоров’я

efira-clinic.com

Розробка корпоративного сайту

про проект

Клініка жіночого здоров’я і краси «Ефіра» пропонує повний комплекс послуг сучасних б’юті-процедур та послуг.
Сайт розроблений в приємній кольоровій гамі. Легкий, мобільний, адаптивний – так коротко можна описати отриманий результат роботи. В умовах швидкого ритму життя інтернет-користувачі хочуть витрачати мінімум свого часу на пошуки потрібної інформації на сайті, тому при розробці проектів ми обов’язково враховуємо зручність користуванням веб-ресурсом, а також побажання клієнта до дизайну і структури сайту. На головній сторінці розташовані всі основні блоки, які ведуть на внутрішні сторінки з детальною інформацією.
Кожна з цих сторінок фахівця містить інформацію про його види діяльності та пропоновані послуги. Є кнопка для запису онлайн. Розділи Новинки, Акції та Блог – виконані в блоговому стилі.
На сайті реалізований розділ Відгуки, де відвідувачі і клієнти можуть поділитися своєю думкою. Сайт доступний в трьох мовних версіях.
Оригінально виконана кнопка меню в десктопный версії сайту на основному місці екрану з розкриттям на всю ширину. Наявність кнопок соціальних мереж в шапці сайту, дозволяє швидко і зручно поділиться клієнтам клініки зі своїми друзями і колегами.
Так само в верху сайту розташована кнопка акції з переходом на сторінку активних пропозицій і знижок діючих в клініці в даний момент.