ФарсіФарм

Створення сайту для фармацевтичної компанії

про проект

Нашими фахівцями було проведено роботи по створенню нового сучасного сайту для ТМ ФарсіФарм. Дизайн сайту розроблений з урахуванням корпоративного стилю компанії і її сфери діяльності, а так само були враховані всі побажання замовника. Кожна сторінка сайту має свій індивідуальний, продуманий дизайн і тематичну картинку в хедері (шапці сайту). На сайті реалізована адаптивна верстка, що дозволяє комфортно переглядати сторінки сайту при різних дозволах екрану і на мобільних пристроях.

На головній сторінці сайту реалізовано слайд-шоу з тематичними слайдами, які відображають три основні напрями компанії. Особливу увагу було приділено Каталогу продукції, де в зручному форматі можна ознайомитися з описом кожного препарату. Розділ Фармоконадзор містить дві онлайн-форми для заповнення: для медичних працівників і для пацієнтів. Так само на сайті публікуються Новини і події з життя компанії і публікації медичного характеру.
Веб проект є корпоративним сайтомм з каталогом продукції. В картці кожного препарату публікуються додаткові матеріали у вигляді новин, що актуальні саме для конкретного виду продукції. Це дозволяє розміщувати саме корисні статті під кожний вид каталогу.