Ista пожежна сигналізація

ista.ua

Створення корпоративного сайту для компанії "Іста"

про проект

Компанія ТОВ «Іста-Архів» спеціалізується на розробці та виробництві пристроїв пожежної сигналізації. Наша веб-студія розробила новий сучасний сайт для компанії, на основі корпоративного стилю, побажань клієнта, а також специфіки діяльності.
Дизайн сайту виконаний в лаконічному стилі: зручна навігація, тематичне слайд-шоу на головній сторінці. Була виконана адаптивна верстка під мобільні пристрої та планшети. На сайті реалізований каталог продукції, картка кожного товару містить основну інформацію про пристрій. Для більш детальної інформації – користувачеві сайту необхідно пройти етап реєстрації на сайті, що б отримати доступ до більш докладної технічної інформації про пристрої.
У розділі Об’єкти міститься інформація про об’єкти, на яких використовуються пристрої пожежної сигналізації виробництва компанії Ista. Розділ Інформація – виконаний в стилі блогу і містить корисні статті. Сайт має три мовні версії.
Виконано базове наповнення сайту матеріалами замовника. В період технічного обслуговування проводиться консультування адміністратора сайту компанії з питань роботи з адміністративною панеллю.