Ми працюємо. We are working.

Логотип Архі Ідея

www.arhi-idea.com

Логотип Архі Ідея

про проект

Створення логотипу для студії красивого контенту Архи Ідея. Поставлено завдання створення оригінального логотипу на основі незвичайної назви фірми.
Особливість даної студії, для якої виконувалися роботи, зі створення знака, в тому, що користувач може вибрати автора, і замовити у нього тестове завдання, з написання потрібного тексту.
Студія відрізняється високим рівнем креативності написання текстів – це відображено так само в нестандартному вирішенні відображення логотипу і назви студії. Перо символ епістолярного жанру і знань, лотос мудрості. І плюс до цього сучасний екран монітора, що дає асоціацію наших днів з глибиною знань людини. Розробка логотипу важливий елемент для кожної компанії. Його зовнішній вигляд повинен бути таким, що запам’ятовується і асоціюватися з видом діяльності.
При розробці логотипу дизайнери нашої команди враховують всі ваші побажання, щодо вибору знака, кольору, шрифту. Розробляємо від трьох до п’яти варіантів різних відображень. Погоджуємо з вами і доопрацьовуваємо обраний вами варіант. Передаємо готову роботу у всіх необхідних форматах для подальшого використання на веб ресурсах або в поліграфії та інших видах друку.