Ми працюємо. We are working.

Логотип Queen To Play

Логотип Queen To Play

про проект

Створення брендбуку для нової компанії або оновлення для діючої – це важлива робота від якої на пряму може залежати успіх просування і впізнаваності. Розробка логотипу для нового українського бренду жіночого одягу Queen To Play. Замовник поставив певні рамки і умови що хоче бачити на знаку своєї фірми.
Дизайнер нашої студії врахував всі побажання клієнта і створив емблему, яка лаконічна і добре запам’ятається відвідувачами цієї організації. Знак виконаний у всіх необхідних форматах для використання його на продукції, етикетка, на веб ресурсах в поліграфії.
Дизайн логотипу стильний і незвичайний, підкреслює назва бренду.
Володіння власним товарним знаком відкриває для компанії додаткові можливості при створенні і проведенні рекламних компаній. Знак розміщений на упаковці або рекламних буклетах дозволяє зміцнити запам’ятовування вашої фірми в пам’яті ваших клієнтів і покупців.
Для гарантії якісної розробки логотипу звертайтеся до професійних дизайнерів Вебстудіо-Френдлі. Ми врахуємо всі ваші побажання та запропонуємо різні варіанти створення зображення. Мы учтем все ваши пожелания и предложим различные варианты создания изображения.
Більш ніж десятирічний досвід робіт в цій галузі забезпечить якісне вирішення поставлених завдань дизайну.