ЖК Paradise Avenue

paradise-avenue.com.ua

Створення сайту для житлового комплексу

про проект

Створення сайту для нового житлового комплексу Paradise Avenue. Для проекту були розроблені дизайн-макети всіх сторінок десктопної версії, а також макети для окремої мобільної версії сайту. Кожна сторінка має свій індивідуальний, продуманий дизайн.

Сайт виконаний в сучасному стилі, анімаційні ефекти при завантаженні сторінок і при наведенні на активні елементи – оживляють сайт і додають динамічності. Особливу увагу приділено розділу Квартири, де покупці зможуть вибрати будинок, поверх і переглянути планування квартир. Планування квартир доступні в 2D і 3D вигляді.

У розділах Про комплекс, Галерея, Хід будівництва, Новини і Акції користувачі сайту можуть отримати всю необхідну інформацію, щодо житлового комплексу та його переваг. Сайт має дві мовні версії Російську та Українську.
Наша компанія супроводжувала даний веб проект протягом двох років в період будівництва першої черги. Наповнювалися розділи новин і акцій. Велися роботи по додаванню нових квартир та поверхів. Щомісяця оновлювався розділ ходу будівництва – додавалися нові фотографії з об’єктів будівництва. З середини 2019 р співпрацю із забудовником було завершено і припинилися роботи по сайту.