Ми працюємо. We are working.

QUANTITY ESTIMATING

quantity-estimating.com.au

Розробка сайту для компанії QUANTITY ESTIMATING

про проект

Сайт розроблений для австралійської компанії. Займається фірма роботами по вимірюванню площі нерухомості будівель різного призначення, QUANTITY ESTIMATING. Організація пропонує свої послуги в трудомісткий справі щодо складання планів і макетів, розрахованих і продуманих професіоналами. На головній сторінці веб проекту зазначено, що результат роботи простий для сприйняття і підійде будь-якій будівельної компанії, але вимагає певних зусиль інженерів і техніків при проведенні робіт.

В одному з розділів сайту розташований список фахівців, для яких пропонуються дані види проектування: сантехніки, покрівельники, теслі та інші професіонали, яким знадобляться точні схеми приміщень, електричних систем або труб. Так само компанія, на сайті, в розділі опису послуг, пропонує розрахувати точну кількість матеріалів, яке може знадобиться при ремонті приміщення.

Сайт розроблений і складений повністю англійською мовою, має мінімалістичний дизайн. Вся інформація викладена доступно і оформлена в зручні блоки. При бажанні можна ознайомитися з прикладами робіт, вони всі є у вкладці під назвою “Проекти”.
З власником компанії наша студія співпрацює протягом шести років. Виконуємо окремі завдання щодо внесення змін до наповнення окремих сторінок і розділів.