Ми працюємо. We are working.

РТК-УКРАЇНА

Розробка лендінг пейдж для РТК-УКРАЇНА

про проект

Односторінковий сайт – landing page для компанії РТК-УКРАЇНА. Основний напрямок компанії це залізничні перевезення сільськогосподарських вантажів. РТК-УКРАЇНА має власний рухомий склад з 1200 вагонів-зерновозів, і пропонує цілий комплекс послуг – подає вагони, підбирає найоптимальніші маршрути для перевезень вантажів, які проходять під постійним диспетчерським контролем. Дизайн сайту – яскравий і динамічний, за рахунок ефектних фонових зображень і анімації при появі елементів контенту. Сайт доступний для перегляду в трьох мовних версіях.
Після розробки сайт довгий час був на перших позиціях пошукової видачі по тематичних запитах в області залізничних перевезень. Через кілька років за запитами власників були внесені правки в функціонал і зовнішній вигляд. Додано декілька внутрішніх сторінок сайту.
У 2020 р з інформації, наявної в інтернеті, компанія РТК-УКРАЇНА була куплена іншим холдингом і сайт припинив свою роботу. П’ять років сайт виконував завдання за поданням інформації по послугах компанії на високому рівні з хорошою користувальницької аудиторією.