СТУДІЯ ТАНЦІВ VIP DANCE

Створення сайту для танцювальної студії

про проект

Сайт студії танців і секції з боксу VIP Dance поєднує в собі органічний дизайн і багато динамічних елементів: стилі танцю, пропоновані до вивчення в студії, представлені змінюючимся каскадом зображень на головній сторінці. Верхнє меню складається з категорій які випадають під секціями.
Студія пропонує послуги навчання танцям як дорослих, так і дітей. При бажанні, можливо відправити дитину в танцювальний табір, де програма ще більш інтенсивна.

На сторінці є інформація з приводу оренди залів і занять з тренерами. Для боксерів є розклад роботи з інструкторами та каталог товарів в магазині спортивного харчування. Якщо вам необхідно поставити який-небудь танець для випускного вечора або корпоративу, Vip Dance пропонує послуги своїх хореографів, щоб зробити подію більш яскравою.
Була розроблена, для менеджера сайту, можливість зручного регулярного поновлення розкладу занять в студії. Завершення роботи над цим проектом стало черговим успіхом на шляху розвитку і становлення нашого колективу. Отримано цінний досвід веб розробки сайтів демонструючих подання офлайн послуг.