Ми працюємо. We are working.

ЗАПЧАСТИНИ JCB

jcb-zapchasti.com.ua

Розробка landing page для компанії постачальника запасних частин JCB

про проект

Компанія, що займається постачанням запасних частин і агрегатів до спецтехніки замовила вузько профільний сайт по одному бренду запчастин – JCB. Сайт спроектований і виконаний у вигляді landing page. Колірна гамма обрана відповідно до кольорів марки бренду JCB. На сайті використані ефекти анімації при переході по меню і прокрутці та перегляду сторінки вниз.
На сторінці сайту є опис принципів роботи з доставки та оплати необхідної продукції. Описано принципи роботи фірми-постачальника і її пріоритети й основні орієнтири в роботі. Сторінка сайту містить елементи анімації для залучення уваги відвідувача до важливих розділів сайту. Меню зі зручною навігацією і кнопка вгору забезпечують зручне Селфі по сайту з будь-якого доступного користувачу пристрою.
Сайт виконаний на двох мовах українською та російською. В наявності перемикач мови для зручності користувачів.
Сайт знаходиться на технічному обслуговуванні нашої веб студії.
Протягом 2019-2020 років нашими фахівцями проводилася активна рекламна компанія в сервісі google ads. Були залучені всі зацікавлені користувачі в отриманні необхідних послуг по запасним частинам даного виду техніки. Сайту вже чотири роки, але його зовнішній вигляд і функціонал залишаються актуальними і в поточному 2021 році.