ДОМЕН И ХОСТИНГ

Домен и хостинг правила выбора

Домен – оригінальне, неповторне ім’я вашого сайту. Воно складається із латинських символів від «a» до «z» і цифр від 0 до 9. Також воно може включати дефіс.

Якщо користувач введе це ім’я в пошуковому рядку браузера, він зможе знайти і відвідати вашу веб-сторінку.

Складається домен з самого імені і доменної зони.

Зони діляться на міжнародні і національні. Національні зони в свою чергу поділяють по регіональній приналежності і по сфері діяльності.

Міжнародні зони відносять до імен першого рівня. Найбільш популярні .com і національні домени. Можна підібрати домен так, щоб він доповнював назва сайту: music.top – топ музики, lemon.ad – Лемонад (сайт буде відноситися до Андоррі) і т.д.

До другого рівня відносять власне назви сайтів. Наприклад, friendly.com.

Якщо власник імені орієнтується на певний географічний регіон, який знаходиться в межах держави, домен називають регіональним ім’ям: firma.kiev.ua, firma.lv.ua.

Третій рівень – зона всередині сайту. Наприклад, sales.firma.com – відділ продажів.

Хостинг – це розміщення сайтів на серверах провайдерів. Дані сторінки будуть зберігатися на серверах компанії, що надає послуги хостингу. Такі сервери – дорогі машини, які розраховані на тривалий термін служби. Їх потужність досить велика, щоб вмістити сотні різних сайтів.

Вибираючи компанію для хостингу, потрібно враховувати зазначені в плані технічні параметри. Місцезнаходження сервера теж важливий фактор. Якщо основна цільова аудиторія сайту – жителі України, то і розміщувати його слід в межах цієї країни.

Студія Friendly – команда доброзичливих професіоналів, які займуться хостингом  вашого сайту що розробляється. Ми підберемо вдале і запам’ятовуюче доменне ім’я і виберемо оптимальний хостинг конкретно для вашого сайту, виходячи з технічних вимог сторінок і рамок бюджету.