Новий етап діджіталізаціі світової спільноти

Планирование и подготовка к созданию сайта

Людське життя в 20-х роках 21 століття почало диктувати нові умови застосування трансформації багатьох процесів в цифрову область. Скорочення прямих контактів між людьми стає потужним стимулом розвитку інтернет технологій. Інформація зараз в основному споживається з сотень мільйонів інтернет сторінок. Намітився грандіозний перехід з офлайн до онлайн спілкування в сфері замовлення послуг, товарів та інших процесів комунікації.
Розглянемо прогнози використання CMS, систем управління контентом, для створення сайтів, в найближчому осяжному майбутньому. Прогнози і оцінки світового ринку на найближчі 5-6 років до 2025 року дають великий відсоток приросту цього сегмента цифрової організації.
Сьогодні на ринку присутній величезний вибір платформ для розробки веб проекту. Перші місця як і раніше займають wordpress, joomla, drupal, opencart, magento. І йде постійний розвиток їх функціоналу, щодо поліпшення користувацьких властивостей, пошуку і управління контентом і налаштування під необхідні особливості для seo-оптимізації.
Не залежно від галузі ведення того чи іншого бізнесу його веб майданчик повинен бути з оригінальним і зрозумілим дизайном, класним інтерфейсом для користувачів, які відвідують сайт з будь-яких пристроїв. Створення такого онлайн інструменту ведення діяльності, потрібно довіряти фахівцям веб студії, які мають певний досвід і фахівців відповідного профілю.
Такі перетворення сучасного світу ведуть до 100% цифрової сфери взаємодії клієнта і замовника.
Це принесе в свою чергу такі переваги власнику ресурсу:
– отримання позитивного іміджу компанії
– застосування надійних методів обробки інформації та її аналізу
– підвищення лояльності клієнта по відношенню до певного бренду
– економія коштів, в зв’язку з відсутністю великих матеріальних витрат
І в результаті це дасть високу конкурентноздатність для такого цифрового ведення бізнесу.
Вже сьогодні ми бачимо, що діджіталізація швидкими темпами проникає в усі галузі життєдіяльності. Це і онлайн навчання, дистанційна робота, банківські та юридичні послуги переходять практично повністю на онлайн рейки. Економіка стає більш економною на основі цих процесів. Йде грандіозне оцифровування всіх послуг і видів діяльності. В цілому це позитивний момент, що дає багато переваг для людей і що дуже важливо дозволяє зберегти нашу планету в здоровому стані на багато тисяч років.