Створення сайту на cms WordPress

разработка сайтов на cms wordpress

CMS WordPress це сучасна і популярна система керування сайтом. Вона ідеально підходить для розробки сайту-візитки, landing page, промо-сайтів блогів, невеликих корпоративних сайтів.

Дана система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, за рахунок чого її так часто вибирають розробники і власники сайтів.

CMS WordPress, як показує статистика, дана система управління сайтом займає лідируюче місце в світі по використанню її при розробці сайтів. У широких колах користувачів існує думка, що будь-який користувач зможе створити собі сайт на цій системі, не володіючи хоча б мінімальними знаннями верстки та програмування. Частка правди тут є. У вільному доступі дуже багато уроків по установці і базових налаштувань даної системи управління сайтом. І дійсно прослухавши кілька курсів можна завантажити на хостинг WordPress і навіть купити або скачати вподобаний шаблон. І спробувати далі втілити свою мрію про сайт, самостійно. На цьому часто і закінчується робота, початківців сайтобудівельників. Мали неодноразовий досвід спілкування з такими, з проханням про допомогу доробити сайт.

Якщо ви хочете, замовити розробку сайту на WordPress, отримавши при цьому індивідуальний дизайн свого сайту, індивідуальну верстку і чистий програмний код з використанням всього арсеналу і функціоналу WordPress (який налічує не одну тисячу сторінок документації), а так само правильну настройку всієї системи і окремих плагінів, то правильніше буде звернутися до професіоналів.

Особливості WordPress

  • Спочатку створена як система для створення блогу, надалі розширена і допрацьована для вирішення багатьох інших завдань – цю особливість потрібно враховувати і використовувати.
  • Величезна кількість платних і безкоштовних плагінів дозволяють доповнити функціонал і розширити можливості сайту.
  • Широке поширення даної системи управління сприяє також частим хакерських зломам сайтів, правда розробники усувають уразливості оперативно.
  • Редактором wordpress є модель WYSIWYG (від англійського What You See Is What You Get). Створюючи і змінюючи сторінки web-майстру відразу видно результат.

Загальне резюме

У WordPress підтримуються технології RSS, Ping, Trackback, ATOM і ЧПУ. Розширюючи за допомогою плагінів і віджетів, а так само використовуючи зручну архітектуру CMS можна створювати візитки, блоги, магазини, галереї, соціальні мережі, портфоліо, Лендінги і інші проекти.

Замовити сайт на WordPress можна зателефонувавши по одному з номерів (044) 408-90-23, (099) 482-07-31, (067) 462-18-14 або написати запит на наш емейл studiofriendly@gmail.com.