Ми працюємо. We are working.

AngioSmart

angiosmart.com

Розробка веб-ресурсу для лікарів

про проект

Розробка сайту для програмно-інформаційного продукту AngioSmart. Даний інтелектуальний продукт створений українськими вченими для проведення судинного скринінгу. Дизайн сайту виконаний в сучасному стилі, в приємній кольоровій гамі, яка не відволікає від вмісту. Розставлені акценти на основних перевагах і можливостях продукту. Реалізовано реєстрацію та особистий кабінет для медичних працівників, а також можливість покупки на сайті відповідного пакета для роботи з продуктом.
З огляду на важливість завдань даного проекту, сайт реалізований на трьох мовних версіях, з можливістю додавання нових при необхідності.
Оплату послуг одержуваних медичними працівниками на сайті можна виконати відразу через модуль прийому платежів в онлайн режимі. Або для зручності можна сформувати рахунок на оплату з розрахункового рахунку або через банк.
Картка послуги виконана за допомогою інтернет магазину, що є зручним моментом, для адміністрування замовлень і клієнтів адміністрацією сайту.
Замовити сайт як інформаційний ресурс з елементами онлайн продажів – це актуальний продукт, що має високий пріоритет для бізнесу в сучасних умовах.