Ми працюємо. We are working.

Паркінг «Троїцький»

parking-troyitsky.com.ua

Редизайн сайту автопаркінгу

про проект

Фахівці Webstudio Friendly виконали повний редизайн сайту підземного паркінгу «Троїцький», який знаходиться біля НСК “Олімпійський”. Дизайну сайту виконаний в сучасному стилі: стильний та лаконічний, доповнений тематичними фото самого паркінгу. На головній сторінці зосереджена основна інформація: переваги паркінгу, фотогалерея реалізована у вигляді слайд-шоу, а також карта google map. У розділі Тарифи є можливість ознайомиться з усіма тарифами, вибрати та сплатити онлайн відповідний тариф. Автовласникові, зручно вибрати на сайті, необхідну кількість часу паркування заповнити форму і сплатити. Інформація про виконану оплату відразу потрапляє до адміністрації паркінгу і можна заїжджати на парковку.
Сайт доступний для перегляду на трьох мовних версіях. Виконана адаптивна верстка, що дозволяє комфортно переглядати сайт при різних розширеннях екрану, а також на мобільних пристроях.
Для зручності заїзду на паркінг для користувачів – власників авто на ресурсі є карта від сервісу google map і також створена сторінка зі схемою заїзду по вулицях.
Працюємо з компанією, замовником даної роботи вже сім років. Перша версія сайту створена в 2014 р. Далі виконувалися періодично окремі доробки та удосконалення функціоналу. У 2021 р прийшов час кардинальних змін, що і було виконано в співдружності з фахівцями замовника.