Ми працюємо. We are working.

FARAON TRAINING

faraon-training.com

Розробка бізнес сайту

про проект

FARAON TRAINING – це авторські методики на тему корпоративних бізнес-тренінгів, послуги онлайн-психолога, профорієнтація та школа графології. Наша команда провела повний цикл робіт по сайту: починаючи від дизайну, адаптивної верстки і закінчуючи базовим наповненням сайту матеріалами замовника. Дизайн сайту виконаний в приємній кольоровій гамі, в сучасному стилі, доповнений інфографікою.
Сайт має дві мовні версії: українську та російську. Розділ Послуги містить детальну інформації про кожної з послуг. На сайті можна ознайомитися з автобіографією автора сайту, відгуками клієнтів та почерпнути корисну інформацію з блогу “База знань”. На сайті передбачена можливість для всіх бажаючих пройти безкоштовний тест на визначення типу по системі MBTI, а також купити детальне керівництво по типу особистості MBTI.
Веб ресурс містить розділ відгуків. Можна ознайомиться з думкою користувачів про роботу даного фахівця і написати свої коментарі. Для відправлення запиту до фахівця в розділі ON-LINE психолог створена зручна форма у спливаючому вікні.
Замовник даної роботи звернувся до нас через сім років після розробки нашою компанією її першого сайту. Така довіра приємна і надихає до нових успішних робіт.