Ми працюємо. We are working.

Логотип для МОНОЛІТ БУДСЕРВІС

Розробка логотипу для будівельної компанії

про проект

Розробка логотипу для будівельної компанії “МОНОЛІТ БУДСЕРВІС”. Логотип виконаний у діловому, лаконічному стилі. Яскраво відображає сферу діяльності компанії, легко запам’ятовується. Були підібрані корпоративні кольори та шрифт для написання абревіатури і назви.
Розробка якісного логотипу для компанії це важливий етап створення впізнаваного бренду. Починайте просування ваших товарів і послуг з замовлення логотипу для торгової марки або ваших бізнес послуг. Збереження в пам’яті клієнта вашого знака – важлива умова успішної роботи.
Наявність свого індивідуального товарного знака дозволяє компанії мати власне ім’я і позитивно виділятися в загальному переліку компаній, що надають аналогічні послуги або продають товари подібних категорій.
Замовивши розробку логотипу для просування товарів і послуг у компанії “Вебстудіо Френдлі” ви отримаєте професійний підхід досвідчених фахівців, на основі договору з узгодженим технічним завданням. Результатом роботи буде якісний продукт у всіх потрібних форматах для подальшого застосування в рекламних цілях.