Архі Ідея

arhi-idea.com
про проект

“Студія красивого контенту Архи Ідея” – агентство копірайтингу зі штатом досвідчених професіоналів. На головній сторінці сайту видно відразу всіх співробітників контори. При наведенні курсора на окремого спеціаліста відкривається більш докладна інформація. Кожна анкета забезпечена двома фотографіями.

На сторінці присутній інфографіка, в якій чітко розписуються переваги студії перед штатними копирайтерами і фрілансерами. Завдяки формі замовлення текстів, розробленої спеціально для сайту, є можливість замовити пробне завдання або відразу розрахувати вартість іншої творчої роботи. При заповненні форми можна вибрати типи бажаного тексту: від копірайтингового тексту до вірша. А також кваліфікацію фахівця для виконання необхідної роботи. Надається можливість зробити безкоштовне замовлення тестового завдання для оцінки можливостей і рівня написання по потрібним замовникам завданням.
Для залучення нових співробітників розроблено оригінальну пропозицію стати учасником команди. Для цього потрібно заповнити форму і відправити тестове завдання на підставі поданих завдань. За підсумками оцінки цього завдання з вами зв’яжеться адміністрація сайту.
Виконуються роботи по оновленню функціоналу і контенту сайту за зверненнями власника сайту, моніторинг та підтримка в роботі хостингу та інших параметрів сайту.
Склалися довготривалі стосунки студії з власником сайту на постійній дружній основі, що забезпечує грамотне не нав’язливим супровід сайту тільки в необхідних технічних та організаційних питаннях роботи веб ресурсу.