Ми працюємо. We are working.

DECOR-COMPANY

про проект

Компанія DECOR-company займається наданням послуг по штукатурці поверхонь. Якщо набридли одноманітні шпалери, та й просто голі стіни не радують, то для вас є кілька розділів сайту, присвячених всіляким варіантам обробки вашого будинку. Надається можливість вибрати штукатурку всього приміщення або ж окремих елементів інтер’єру.

Під час створення сайту враховувалися потреби цільової аудиторії. Для зручності перегляду, при розробці на головній сторінці розміщено слайдер з мінливими фото-прикладами робіт студії. Упор при створенні проекту був зроблений на легкість сприйняття і інтуїтивний дизайн. Максимально просто вибрати потрібний варіант оформлення і переглянути про нього деталі всього в пару кліків.
Власник сайту і бізнесу веде свій канал на youtube. Демонструються виконані роботи і техніки їх виконання. Відео ролики супроводжуються професійними коментарями по ходу робіт.
Нашими фахівцями виконувалися роботи по рекламі продукції та просування відео каналу в 2016-2017 р. У 2019 р. власник сайту змінив веб дизайн сайту і перейшов на обслуговування в іншу кампанію. За роки співпраці склалися дружні стосунки особисто з паном Ребровим. Це творча продуктивна і не ординарна особистість. Бажаємо йому успіхів у бізнесі та особистому житті!