Магазин Climat.kiev.ua

climat.kiev.ua

Редизайн інтернет магазину кліматичного обладнання

про проект

Команда Webstudio Friendly виконала ряд робіт по редизайну і розробці нового сайту для компанії “Клімат Київ”. Був розроблений новий логотип, дизайн інтернет-магазину виконаний в приємній кольоровій гамі, з дотриманням сучасних тенденцій. Розроблено макети всіх ключових сторінок сайту: головна сторінка, сторінка категорії та картки товару, оформлення замовлення.
Бокове меню з Каталогом продукції містить тематичні іконки для спрощення орієнтування і швидкого пошуку потрібної категорії. У кожній категорії налаштований фільтр підбору пошуку товару по заданим параметрам. Картка товару має продуманий дизайн, дозволяє ознайомиться з основними характеристиками та описом товару, дізнатися інформацію про способи доставки та оплати товару, додати товар в корзину або зробити “швидке замовлення в 1 клік”. На головній сторінці виведені блоки Рекомендованих товарів та Хіти продаж, а також корисні для покупців статті.

При верстці та програмуванні сайту особлива увага приділяється оптимізації коду для швидкого завантаження сторінок сайту. Адаптивна верстка дозволяє зручно переглядати сайт при різних дозволах екрану, а також на мобільних пристроях.
Для зареєстрованих користувачів на сайті є особистий кабінет, де можна побачити всю історію покупок. Сайт доступний для перегляду на двох мовах: українською та російською. Реалізована многовалютность, ціни можна відобразити в гривні, доларах і євро.