Інтернет магазин UPlay.ua

uplay.ua

Програмування інтернет магазину на OpenCart

про проект

Інтернет-магазин UPlay спеціалізується на продажу аксесуарів для мобільних телефонів: чохли, захисні скла, акумулятори, навушники, кабелі, а так само інші популярні гаджети, такі як smart годинник, фітнес браслети, портативні колонки і інше. Наша веб-студія виконала роботу з налаштування інтернет-магазину на cms Opencart. Для візуалізації зовнішнього вигляду веб ресурсу, за бажанням замовника, застосований шаблон.
У компанії був діючий магазин на незручній системі управління. Поставлено завдання поліпшити функціонал налаштувати інтеграцію з 1с бухгалтерією підприємства, що продає продукцію і веде облік залишків товарів цін та іншої інформації на сайті.
Виконана робота з написання модуля інтеграції даних про товар на сайті з обліковими значеннями з бухгалтерських регістрів.
Встановлено модулі для зручної доставки і оплати клієнтами замовлених товарів.
Налаштовані модулі візуалізації акційних товарів, надходжень новинок, найбільш продаваних товарів.
Картка товару дуже інформативна і зручна для перегляду має додаткові вкладки для надання цілковитої інформації про товар.
Сайт має дві мовні версії українську і російську, для зручності користувачів.
Для підбору потрібних характеристик товару встановлено і налаштовано зручний фільтр на сторінках категорій.
Робота зі створення сайту виконувалася в продуктивній співпраці з програмістом 1с бухгалтерії компанії замовника та її менеджерами.