Ми працюємо. We are working.

Network Tools інтернет магазин

ntools.com.ua

Редизайн інтернет-магазину мережного устаткування

про проект

Команда фахівців Webstudio Friendly виконала редизайн інтернет-магазину мережного устаткування Network Tools, а так само оновлення движка Open Cart на новішу версію. В ході роботи над проектом були запропоновані нові сучасні рішення для зручного виведення і відображення каталогу продукції, поліпшений зовнішній вигляд відображення товарів.
Була детально опрацьована і вдосконалена картка товару, яка містить всю необхідну інформації про продукт і про способи оплати та доставки. Додана зручна функція – покупка товару в 1 клік, що дозволяє клієнту зробити швидке замовлення. Велику увагу було приділено оптимізації коду і швидкої завантаженні сторінок, як в деськтопной, так і в мобільній версії сайту.
Виконана робота по базовій seo-оптимізації сайту, налаштовані мета теги title, опис, xml карта сайту для індексації релевантних сторінок в пошуковій видачі.
Перенесена вся база номенклатури товарів зі збереженням діючих раніше url адрес сторінок.
Налаштоване вивантаження товарів з сайту в такі агрегатори і та сервіси як “Розетка”, google товари, hotline і інші, що дозволяють розширити ринок збуту продукції та зробити розширення користувальницької аудиторії.
Робота над проектом велась в постійному контакті з власником і менеджерами компанії, та їх спеціалістом, що опікується просуванням сайту.