Ми працюємо. We are working.

Інтернет магазин WFshop

wfshop.kiev.ua

Редизайн інтернет магазину wi-fi оборудования

про проект

Інтернет-магазин WFshop спеціалізується на продажу мережевого обладнання торгової марки Ubiquiti. Нашою веб-студією був розроблений новий логотип, який відбивається специфіці магазину, а також виконаний повний редизайн, програмування та перенесення контенту на новий двіжок OpenCart.
Дизайн сайту виконаний в світло-синіх відтінках, в сучасному стилі. Легкий та динамічний, з продуманим юзабіліті. Була виконана адаптивна верстка сторінок, чистий код сторінок який не містить нічого зайвого – дозволяє домогтися швидкого завантаження сторінок сайту. Мобільна версія зручна для перегляду з телефонів, пошуку та покупки товарів.
Категорії товарів викликаються при натисканні на кнопку, яка розгортає список всіх категорій продукції. Також при натисканні каталог зручно згортається. Картка товарів містить детальну інформацію з описом продукції, характеристиками, відгуками, а також відразу інформує про способи оплати, доставки та гарантії на товари магазину. Є можливість покупки товару як через класичний кошик, так і можлива швидка покупка всього в 1 клік. Для зручності покупців є функції порівняння товарів та список закладок (обраних товарів).