Ми працюємо. We are working.

Логотип для KMS LOGISTIC

kms-logistic.com

Розробка логотипу для для логістичної компанії

про проект

Створення логотипу для логістичної компанії KMS LOGISTIC. Логотип розроблений з урахуванням побажань замовника, в сучасному стилі. Кольорова гамма – яскрава та добре запам’ятовується, в основі візуалізації логотипу знаходяться геометричні фігури у вигляді ромба, що додають логотипу особливої динамічності.
Мета і завдання реалізована, наявність такої емблеми на транспортних засобах компанії буде незабутнім і ефективним засобом для проведення рекламних компаній в різних засобах масової інформації на телебаченні і друкованої продукції.
Надалі замовник розробки логотипу планує використовувати його елементи і колірну гамму при розробці веб макетів дизайну для сторінок майбутнього сайту.
Пкред замовленням розробки логотипу рекомендуємо ознайомитись с більш детальною інформацією
Наша студія продовжила плідну співпрацю з даним замовником і наступним етапом стала розробка сайту візитки для подання послуг логістики даної компанії. В основу дизайну буде покладено даний розроблений логотип і колірна гамма, властива йому. Така послідовність робіт як брендування на першому етапі з подальшим дизайном веб ресурсу показує наявність правильного підходу по створенню веб уявлення про бренд в інтернеті.