Ми працюємо. We are working.

Un verre de savoir

verre-de-savoir.com

Розробка сайту - майстер класи та дегустації вин

про проект

Сайт “Un verre de savoir” присвячений любителям вина і тим хто бажає дізнатися багато нової та пізнавальної інформації на дану тематику. На сайті можна ознайомиться з майстер-класами, дегустаціями та лекціями на тему вина, а також взяти участь в них, скориставшись онлай-календарем, який дозволяє вибрати дату, час і вказати свою контактну інформацію. На сайті можна прочитати відгуки, тих хто вже побував на даних заходах, а також за допомогою онлайн-форми залишити свій відгук. У розділі Новини публікується корисна та цікава інформацію про вина.
Основна мова сайту – французька, додаткові мовні версії: англійська і російська. Дизайн сайту виконаний в легкому, мінімалістичному стилі, з акцентним бордовим кольором. Навігація по сайту реалізована у вигляді гамбурег-меню, яке розкривається на сайті з правої сторони, при натисканні на іконку “меню”. Сайт має адаптивний дизайн, зручний для перегляду для мобільних пристроях.
Розроблений веб проект відноситься до категорії персональних сайтів. Це важливий елемент для виведення власного бізнесу на новий рівень комунікації з користувачами і потенційними замовниками послуг.