Інтернет магазин запасних частин М-Авто

mavto.com.ua

Розробка інтернет магазину продажу запасних частин до авто

про проект

Розробка інтернет магазини запасних частин і аксесуарів для легкових автомобілів. Створення проекту такого типу включає в себе кілька етапів.
1. Розробка дизайну сторінок сайту
2. Проектування власне інтернет магазину на основі cms. Верстка та програмування всіх необхідних сторінок, встановлення та налаштування необхідних модулів таких як доставки, оплати, оформлення замовлення, мульти мови на сайті.
3. Підключення до домену та хостингу системи Tecdoc. Це скрипти для підбору користувачами необхідних деталей і запасних частин на самому сайті. І адмін частину для завантаження прайсів яка організовує підбір запчастин на сайті, прив’язує запчастини за категоріями і за іншими параметрами, підключає базу кросів Tecdoc. до сайту.
Використання скрипта з базою кросів Tecdoc дає можливість при завантаженні використовувати мінімум даних, всі інші дані про опис, характеристики і вживаності кожної запчастини береться з бази. Система завантаження прайсів дозволяє працювати з документами різних форматів csv, xls, xlsx.
Сайт по дизайну виконано з акцентом на основному його призначення підборі і замовленні запасних частин має дві мовні версії. Зручну і функціональну шапку сайту з усіма необхідними елементами навігації. Застосована при розробка адаптивна верстка, що дозволяє коректно відображатися сайту і на мобільних пристроях.