Ми працюємо. We are working.

Логотип Nota Bene

про проект

Розробка логотипу для музичної академії Nota Bene. Графічні елементи лого академії гармонічно відтворюють сфери її діяльності. Завдання зі створення логотипу вирішувалося в тісній співпраці з керівництвом музичної академії. Враховувалися всі їхні побажання по стилю і зображенню. Було запропоновано кілька різних варіантів. І після вибору основного він був доопрацьований і переданий замовнику в усіх необхідних форматах. Для застосування його в поліграфічної продукції.
Для розробки дизайну візитної картки компанії за основу взятий, розроблений логотип і його колірна гамма. На невеликому обсязі картки розміщена найголовніша інформація за видами діяльності академії і її контактні дані.

Nota Bene – це музична академія для дітей та дорослих, що спеціалізується на некласичних напрямках музики: поп, рок, рок-н-рол, джаз, соул, фанк, R & amp; B, електронна музика, альтернативна музика.
Надаємо повний комплекс послуг по веб дизайну для проектів інтернет магазинів, корпоративних сайтів, сайтів візиток. Розробляємо індивідуальні дизайни веб проектів, на високому професійному рівні, і передаємо результати роботи у всіх необхідних форматах.