Ми працюємо. We are working.

Логотип для інтернет-магазину ZyXEL

Логотип для інтернет-магазину ZyXEL

про проект

Розробка логотипу для інтернет-магазину з продажу обладнання від виробника ZyXEL.
До нас звернувся замовник який торгує продукцією відомого бренду і є його дистриб’ютором. Завдання створення знака для компанії повинна вирішуватися в стилі лого головною компанії але мати і свої відмінності і особливості. Наші дизайнери відпрацювавши поставлене завдання запропонували понад п’ять варіантів реалізації. Замовник зміг порівняти і вибрати найправильніший з його точки зору.
Після затвердження і узгодження макету ми передаємо логотип у векторному вигляді. Надалі на його основі можна отримати фото потрібного формату і дозволу для використання при рекламі товару і в поліграфії.
Присутність вашого логотипу в мережі інтернет або на поліграфічній продукції – листівці, буклеті, упаковці – це додаткове джерело реклами і підвищення впізнавання вашого бренду або назви кампанії. Радимо мати такий знак це корисно і для онлайн відвідувачів ваших ресурсів і стильно виглядає в друкованому вигляді.
Зробіть, з нашою допомогою емблему свого підприємства, що запам’ятовується і це буде сприяти активації процесу просування бізнесу в усіх сферах реклами.